SZYBKIE RANDKI
DLACZEGO NIEKTÓRZY LUDZIE . . .
                         . . . POJAWIAJĄ SIĘ ZAWSZE W INTERESUJĄCYM TOWARZYSTWIE?
to naprawdę działa zglos się już teraz
Pomyśl chwilę
Ile razy  
Ile razy zdarzyło Ci się siedzieć samotnie w domu - nie mam na myśli tych chwil gdy siedzisz w domu, bo właśnie no to masz ochotę, bo wróciłeś/aś w tej chwili z pracy, szkoły,uczelni, wizyty od nudnej ciotki...
czytaj dalej
Zapewne niektórzy  
Zapewne niektórzy z pośród Was czytających w tej chwili ten tekst mają doświadczenia z czatowaniem. Pewnie domyślasz się jak to jest, kiedy poznajesz kogoś w internecie, rozmawiacie długo...
czytaj dalej
Znam wielu  
Znam wielu różnych ludzi ciekawych i tych trochę mniej, którzy boją się podjąć decyzję i zrobić ten pierwszy krok. Krok, który okazać się może właśnie tym najtrafniej postawionym na nowej ścieżce w ich życiu...
czytaj dalej
 
 
O co w tym wszystkim chodzi - czyli poznaj zasady
Jaki jest cel?
     Istotą oraz założeniem naszej zabawy jest spędzenie miło wieczoru oraz doprowadzenie w krótkim czasie do spotkania ze sobą kilkunastu kobiet i kilkunastu mężczyzn umożliwiając im przeprowadzanie wstępnej pięciominutowej rozmowy.
Jak jest zorganizowana nasza zabawa?
     Zasady są niezmiernie proste i precyzyjne co sprawia, że zabawa jest jeszcze lepsza a uczestnicy bardziej zadowoleni. Spotykamy się w wybranej przez nas kawiarni lub klubie, na spotkanie przychodzi około 30 osób (przyjmijmy tutaj dla przykładu iż mamy piętnaście pań i piętnastu panów). Mamy też 15 odrębnych stolików. Przy ponumerowanych od 1-15 stolikach zasiadają panie. Panowie mają swoje numery, również od 1-15. Początkowe ustawienie wygląda tak, ze Pan z nr1 przysiada się do Pani ze stolika nr1, Pan nr2 do Pani ze stolika nr2…… itd. Zaczynamy odmierzać czas i po pięciu minutach następuje ‘przesiadka’ czyli Panie pozostają na miejscach a Panowie zmieniają stoliki w taki sposób, że pan z nr1 dosiada się do stolika nr2, pan z nr2 do stolika nr 3 itd……. a pan z nr 15 do stolika nr1. Sytuacja powtarza się 15 razy tak aby każda Pani mogła porozmawiać z każdym Panem, a każdy Pan usiadł przy stoliku każdej Pani. Po 8 ‘rundzie’ robimy 15 minutową przerwę.
Jak mam zaznaczyć kto mnie interesuje?
     Przed rozpoczęciem zabawy, każdy uczestnik dostaję formularz z numerami 1-15, które to numery oznaczają kolejne Panie bądź Panów. Po każdej rozmowie i Pan i Pani zaznacza stawiając znak ‘+’ przy numerze kandydata którym jest zainteresowany lub zostawiając wolne miejsce gdy zainteresowany nie jest.
W jaki sposób przekazywane są informacje kontaktowe użytkownikom
     Przekazanie kontaktów uczestnikom następuje w chwili gdy obydwoje jednocześnie wyrazili taką chęć zaznaczając odpowiednio znak ‘+’ przy swoich numerach.
I tak na przykład jeśli Pani ze stolika nr 5 po rozmowie z Panem nr 6 postawiła ‘+’ przy nr 6 a Pan jednocześnie postawił ‘+’ przy numerze 5 to Pani dostanie dane kontaktowe (tel lub/i e-mail – w zależności od preferencji) do Pana a Pan dostanie dane kontaktowe do Pani.
     Załóżmy ze tym razem do naszej Pani nr 5 dosiada się pan z nr 9 i po rozmowie Pani stwierdza, że 9 ją nie interesuje natomiast Pan z nr 9 zaznaczył swoje zainteresowanie stawiając ‘+’ przy numerze 5. W sytuacji takiej Pan nie dostaje oczywiście danych kontaktowych do Pani. Natomiast Pani jeśli wyrazi takie życzenie zaznaczając opcje ‘Chce dostać dane kontaktowe do kandydatów, których nie zaznaczyłem/am, a którzy jednocześnie zaznaczyli mnie’ dostanie takie dane z jednoczesną adnotacją, że są to dane kandydata, który nie został przez nią wybrany ale sam się nią interesował. W przypadku gdy ani Pan ani Pani nie są sobą wzajemnie zainteresowani nikt nie dostaje danych.
Dodatkowe reguły Twoich Szybkich Randek
     Aby wszyscy byli zadowoleni a zabawa przebiegała swoim niezakłóconym rytmem na naszych spotkaniach obowiązują wymienione niżej zasady:
      Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w randkach.
      Jedynymi osobami mogącymi przekazywać dane miedzy uczestnikami są organizatorzy.
      Każdy na Szybkich Randkach działa we własnym imieniu i we własnym interesie.
      Randkowicze zobowiązują się do podania prawdziwych danych kontaktowych (za podane nieprawdziwe dane kontaktowe organizator nie bierze odpowiedzialności).
      Udział w Szybki Randkach nie zobowiązuje do niczego, to co nastąpi później zależy tylko i wyłącznie od wolnej woli uczestników tym samy organizator nie bierze odpowiedzialności za skutki będące następstwem przekazania kontaktów.
      Organizator nie będzie odsprzedawał bądź w jakikolwiek inny sposób udostępniał danych teleadresowych uczestników Szybkich Randek
Teraz już kiedy już znasz zasady Szybkich Randek możesz poczytać (jeśli jeszcze tego nie robiłeś) co mają do powiedzenia 'weterani' szybkiego randkowania lub kliknąć w ten tekst i przejść do formularzu zgłoszenia Twojego udziału
Uważaj bo się uzależnisz Bartek szuka Edyty - Wrocław
Żal blondyny Nigdy nie wiesz
Nie chcą się żenić Zawale sesję
Wredna Kaśka Nadrabiam zaległości
 
 
 
Copyrights © CODE7     Designed by: Elegant Web Templates