SZYBKIE RANDKI
DLACZEGO NIEKTÓRZY LUDZIE . . .
                         . . . POJAWIAJĄ SIĘ ZAWSZE W INTERESUJĄCYM TOWARZYSTWIE?
to naprawdę działa zglos się już teraz
Pomyśl chwilę
Ile razy  
Ile razy zdarzyło Ci się siedzieć samotnie w domu - nie mam na myśli tych chwil gdy siedzisz w domu, bo właśnie no to masz ochotę, bo wróciłeś/aś w tej chwili z pracy, szkoły,uczelni, wizyty od nudnej ciotki...
czytaj dalej
Zapewne niektórzy  
Zapewne niektórzy z pośród Was czytających w tej chwili ten tekst mają doświadczenia z czatowaniem. Pewnie domyślasz się jak to jest, kiedy poznajesz kogoś w internecie, rozmawiacie długo...
czytaj dalej
Znam wielu  
Znam wielu różnych ludzi ciekawych i tych trochę mniej, którzy boją się podjąć decyzję i zrobić ten pierwszy krok. Krok, który okazać się może właśnie tym najtrafniej postawionym na nowej ścieżce w ich życiu...
czytaj dalej
 
 
Ile razy
     Ile razy zdarzyło Ci się siedzieć samotnie w domu - nie mam na myśli tych chwil gdy siedzisz w domu, bo właśnie na to masz ochotę, bo wróciłeś/aś w tej chwili z pracy, szkoły, uczelni, wizyty od nudnej ciotki...

...rozgadanej przyjaciółki itd… Nie, właściwie chodzi o sytuacje zupełnie odwrotną, czyli gdy chciałbyś gdzieś wyjść, spotkać się, porozmawiać, być może troszkę zaszaleć, poczuć błogie objęcia luzu, zapomnieć lub zdystansować się od tego co na co dzień przygniata Twą głowę.
     Niektórzy ludzie wolą w takich sytuacjach zamknąć się ze sobą, lub ewentualnie w towarzystwie siedzącego we flaszce ‘dżinu’ tudzież innego osobnika z drużyny C2H5OH.
     Zapewniam Cię – są lepsze sposoby aby miło spędzić czas wieczorową porą. Kiedy ostatnio rozmawiałem z moją koleżanką Iloną, o jej kolejnym przesiedzianym przed telewizorem przy nudnym serialu wieczorze, zarzuciła mi, że łatwo jest mówić o byciu w towarzystwie, osobie, która nigdy nie miała problemów z nawiązywaniem kontaktów ....... tid, itp… A ona, ona nawet nie potrafi znaleźć sobie towarzysza do wieczornej rozmowy. Ponieważ, to nie była pierwsza osoba z podobnymi problemami z którą miałem przyjemność wymienić kilka zdań ostatnimi czasy pomyślałem, że być może ten problem rzeczywiście dotyka wielu osób. Spotkanie z Iloną jeszcze bardziej przekonało mnie jak bardzo zasadne i pożyteczne są Szybkie Randki.
     Wyobraź, sobie tylko, jakby to było, gdyby zamiast bezużytecznie marnować kolejne wolne chwile kolejnego wolnego wieczoru, nie wiedząc co robić i czym się zająć albo robić to co robisz od zawsze, zdecydować się na coś nowego, podjąć wyzwanie, poczuć się naprawdę odważnym - wyjść z domu i spotkać nowe, ciekawe, nietuzinkowe i podobnie jak Ty zainteresowane nowymi znajomościami osoby. Jakby to było, gdyby co każde pięć minut spojrzeć prosto w oczy komuś zupełnie innemu usiąść na przeciwko niemu i w myślach powiedzieć sobie: ""hm, ciekawe co się w Tobie kryje "
     Nie wiem, czy już teraz w tej chwili potrafisz w pełni uzmysłowić sobie i odkryć wszystkie korzyści jakie niesie ze sobą udział w takiej imprezie. Właściwie nie sposób przewidzieć jak bardzo pozytywnie i odkrywczo możesz poczuć się po takim wieczorze. Być może powoli zaczyna pojawiać się myśl aby dołączyć do nas, zaczynasz zadawać sobie pytania: Kogo, tam spotkam? Jak to wszystko wypadnie? Kto mi się spodoba? Komu spodobam się ja? Z iloma osobami spotkam się jeszcze później?

     Możesz tak jak Iwona czekać na kolejny serialowy wieczór lub wziąć sprawę w swoje ręce, zdecydować się na udział a my pomożemy Ci przybliżyć się do Twoich marzeń.

     Wykorzystaj Nas [ :) ] i nasze promocje, zgłoś swój udział klikając tutaj oraz sam dopowiedz sobie na wszystkie zadane wcześniej pytania. Tym bardziej, że tak naprawdę nie masz nic do stracenia a pamiętaj „od stania w miejscu, nie jeden już zginął, nie jeden zginął już kwiat”     Możesz też dowiedzieć się dlaczego jeszcze warto wziąć udział klikając właśnie w ten link lub któryś z poniższych poznając opinie innych uczestników Szybkich Randek.
Uważaj bo się uzależnisz Bartek szuka Edyty - Wrocław
Żal blondyny Nigdy nie wiesz
Nie chcą się żenić Zawale sesję
Wredna Kaśka Nadrabiam zaległości
 
 
 
Copyrights © CODE7     Designed by: Elegant Web Templates