SZYBKIE RANDKI
KTO JESZCZE CHCE POZNAĆ KOGOŚ WYJĄTKOWEGO . . .
                                                         . . . I DOBRZE SIĘ PRZY TYM BAWIĆ?
To naprawdę działa Zgłoś się już teraz
Bądź bliżej...
Bądź jeszcze bliżej... . .
 
Tutaj wybierzesz kiedy i gdzie chcesz randkować

     Skorzystaj z naszej promocyjnej ceny:

          Dla wszystkich, którzy zgłoszą chęć swojego udziału i potwierdzą swoje zgłoszenie opłacając uczestnictwo przynajmniej 2 tygodnie przed terminem Randki, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję cenową.

Zamiast dotychczasowych 49 złotych weźmiesz udział w naszej magicznej imprezie jeszcze taniej za jedyne (Uwaga!)  37  złotych.     Zanim wypełnisz formularz zdecyduj czy:

 • wolisz zgłosić i opłacić swój udział wcześniej radykalnie zwiększając swoją szanse na to że nie braknie dla Ciebie miejsc oszczędzając przy tym - gdyż koszt Twojego udziału wyniesie jedynie 37  złotych


 • czy:

 • wolisz czekać dłużej licząc przy tym na szczęście iż nikt spośród tysięcy osób odwiedzających naszą stronę Cię nie uprzedzi zostawiając Tobie wolne miejsce, płacąc przy tym o ponad 30% więcej  gdyż koszt wyniesie wówczas 49 złotych •                         Wybór należy wyłącznie do Ciebie       Jak zobaczysz za chwilę formularz zgłoszenia jest bardzo prosty co sprawi, że jeszcze szybciej zapiszesz się na Twoją Szybką Randkę. Wypełnij uważnie pola poniższego formularza. Symbol '*' oznacza, że pole jest obowiązkowe i nie może zostać puste.
      
       Nasze Randki zaczynają się zwykle o godzinie 18-19 - o dokładnej porze oraz miejscu (klubie, kawiarni w Twoim mieście) poinformujemy Cię odpowiednio wcześniej.

  Oto lista Szybkich Randek jakie zaplanowaliśmy w najbliższym czasie:
  Imię*
  Płeć*
  E-mail*
  Telefon*
  Randka *
  Znam i Aceptuję Zasady
       UWAGA !    Jeśli jesteś zdecydowany na udział w naszej zabawie a niestety nie znalazłeś w tej chwili na naszej liście Randek swojego miasta albo swojego przedziału wiekowego kliknij w to miejsce wypełnij zgłoszenie 'zapotrzebowania' na Szybką Randkę, a my postaramy się ją jak najszybciej zorganizować. Oczywiście Ty będziesz pierwszy na liście otrzymując wszystkie zniżki!
  Pamiętaj  im więcej osób podobnych do Ciebie kliknie, tym szybciej doczekasz się na Twoją Randkę, więc klikaj.
   
   
   
  Copyrights © CODE7     Designed by: Elegant Web Templates